Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 24 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 24 Şubat hafta sonu indirimlerinde 2018 yılı içinde muhteşem fırsatlar geliyor. İlk olarak bu hafta sonu itibari ile başlayacak olan ve 24 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında geçerli olacak olan kataloğa bakalım. Ürünlerin ilki Ovadan pilavlık ithal pirinç 5000g olarak sunulmuş. A101 diğer fırsatta Birşah homojenize yoğurt 3kg sunmuş. Ayrıca Orkide Ayçiçek yağı 5lt da muhteşem fiyatı ile gelmiş. Bir başka indirimli üründe Kent Boringer pasta sosu çeşitleri 750g sunan market Cumhuriyet dana fermente kangal sucuk 350g da getirmiş. A101 indirimlerinde Cipso patates ncipsi çeşitleri 3x36g var ve Sam dondurulmuş künefe 135g de sizlerle. Leziz bir başka üründe Altın Künefe dondurulmuş künefe 130g yer alırken seven ve müptelası olana Doydi kavala kurabiyesi 290g geliyor. Devamında çok ama çok leziz olan Oreo kakaolu kremalı bisküvi 95g muhteşem fiyatı ile geliyor. Ayrıca Inflame LED ampul sayfada yerini almış. Son üründe 24 Şubat ve 25 Şubat tarihlerinde geçerli iki ürün var. File sarımsak 250g özel fiyat (24-25 Şubat) ve Soğan kg özel fiyat (24-25 Şubat) bu hafta fırsatlarında bulunmuş. Teşekkürler A101.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 1 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 23 Şubat 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar