Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 24 Şubat 2018 Hafta Sonu – Efsane İndirim

A101 efsane indirimlerinde gün geçmiyor ki yeni bir ürün ile karşılaşmayalım. A101 24 Şubat kataloglarında yine harika ürünler sunuyor. Efsane bir ürün efsane bir fiyat ile geliyor. Heycanlandınız değil mi, hakikaten heyecan verici bir indirim var. Dardanel ton 400g ürünü öyle bir fiyat ile geliyor ki akıllara ziyan… 17,45 TL standart satış fiyatı olan ürün 10 TL ve üzeri alışverişlerde 9,95 TL’ye geliyor. Gerçekten muhteşem bir indirim…Yaklaşık 7 lira 45 kuruşluk dev bir indirim. Eğer Dardanel ton seven birisi iseniz stoklamalık bir fiyat… Ancak tek bir husus var. Alışverişlerinizi yaparken ürün şartını A101 camlarından mutlaka okuyunuz. Ayrıca 10 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerektiği için bu şartı da sağlamaya çalışın deriz. A101 24 Şubat ile 2 Mart arasında bu ürünü indirime alacağını yazmışken biz de bu açıklamanın üzerine bu şekilde bir inceleme yazdık. A101 yine indirimin kralını yapmış demekten başka bir şey söylenemiyor. Yine güzel fiyat ve yine harika indirim ve yine aynı market… Bu denli güzel işler yapan ve indirimi ile sevindiren başka kim var ki… Teşekkürler A101.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 1 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 23 Şubat 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar