Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 1 Şubat Aktüel Perşembe Beklenen Katalog

A101 aktüel 1 şubat 2018 indirimlerinde bu hafta beklenen indirimler var. Hem beklenen hem de yeni indirimlerin yer aldığı sayfa adından söz ettirmeyi başaracak. İlk olarak Piranha kablosuz buetooth kulaklık ile başladığını gördüğümüz sayfada bulunan bu ürün hem Iphone hem de Android uyumlu… Diğer fırsatta SanDisk 16GB OTG USB bellek sayfada yerini alırken bir başka üründe Piranha 5503 sanal gerçeklik oyun tabancası sizlerle. Bu ise yeni bir ürün ve incelenmesi gerek… Sanal gerçeklik 360 derece 3D oyun keyfi olan ürün Ios ve Android telefonlar ile uyumlu ücretsiz oyunlara sahip. Ekstra joyistck kontrol tuşları da bulunan ürün bluetooth bağlantı ve 2 yıl garanti özelliklerini barındırıyor. Sayfada Polar battaniye, Oyuncak polis/itfaiye garaj seti, Boyama kitabı, Oyuncak sevimli bloklu kamyon da var. Ayrıca Oyuncak ışıklı metal çekbırak araba, Zorluteks bebek yorganı ve Zorluteks Ranforce yastık kılıfı 2’li de bulunurken son olarak ise Silk&Blue ters havlu bayan soket çorap sizlerle oluyor. Daha fazlasını merak edenler için görsel ve resmi bağlantılar görselde yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar