Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 1 Şubat Aktüel Temizlik Ürünleri ve Kataloğu

A101 1 Şubat 2018 Perşembe kataloglarında bulunan detaylara yakından bakıyoruz. Bu haftanın temizlik ürünlerine ek gıda ürünlerinin de yer aldığı A101 Aldın Aldın sayfalarını derinlemesiene inceleyelim. İLK ürün olan Activex antibakteriyel sıvı sabun çeşitleri 1,8 lt + 700 ml ile başlıyoruz. Bu ürün hassas + aktif seçenekleri ile geliyor. Diğer üründe Hypo ultra çamaşır suyu 4 lt sizlerle. Ayrıca sayfada Molfix bebek bezi çeşitleri (maxi: 148’li & junior: 132’li) de var. Temizlik grbunda Banat lisanslı kişisel okul seti çeşitleri ( Diş macunu 35ml - Diş fırçası - Islak mendil 15’li - Kalem kutusu ) son ürün de böyle. A101 1 Şubat gıda ürünleri ile incelemelere devam edelim. Eti mısırlı balık kraker 92 gr olarak raflarda yerini alıyorken Eti Browni çikolatalı fondıklı kek 200gr de sizlerle oluyor. Ayrıca Biscolata Nirvana Minis fındıklı gofret 117 gr ve Fuse Tea soğuk çay çeşitleri 4x200 ml dahi uygun fiyatı ile geliyor. Bir başka üründe Çerezya kuruyemiş & Kuru Meyve karışık kuru meyve ile son olarak ise Eti CRAX kıvrımlı çubuk kraker çeşitleri 75 gr sizlerle oluyor. Daha fazlası için indirimleri takip etmeye devam…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar