Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 1 Şubat Aktüel Ürünleri Elektronik Fırsatları

A101, her hafta olduğu gibi bu haftayı da aktüel 1 Şubat indirimleri ile şenlendiriyor. A101 1 Şubat perşembe 2018 anlı indirimlerini görücüye çıkaran market bakalım hangi indirimler ile geliyor, görelim. Bu haftanın en güzel indirimlerinin yer aldığı katalogları detaylıca inceleyelim. İlk olarak bu hafta demeliyiz ki elektronik ürünler var. TV ve Telefon ürünü bu sayfanın en dikkat çekici ürünü... Ayrıca muhteşem bir ürün daha var. O da Piranha'dan geliyor. Şimdi incelemeler ile başlıyoruz. TOSHİBA 43L3763DAT 43'' Full HD Smart LED TV ile başlayan sayfada TV için taksit imkanı var. Ancak telefon için tabiki yok. Xiaomi Redmi Note SA Prime Cep Telefonu (Global Versiyon) da sizlerle. Ayrıca Piranha kablosuz buetooth kulaklık da geliyor. SanDisk 16GB OTG USB bellek dahi bu sayfada iken en dikkat çeken ürüne bakalım. Piranha 5503 sanal gerçeklik oyun tabancası 29,95 TL olarak gelecek. Bu ürün ilk defa geliyor ve belli ki yine çok tercih edilecek. A101 yine elektronik ürünlerde devrimler yapmaya devam ederken günümüzün teknolojisi olan sanal gerçekliği Piranha ürünü ile müşterisine sunmuş. Şimdi görsele bakalım.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar