Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 1 Şubat Mutfak Ürünleri ve İndirimleri Aktüel Sayfası

A101 1 Şubat 2018 Perşembe günü mutfak ürünleri de indirime giriyor. A101’in gelenekselleşen indirim gününde bulunacak olan bu ürünlerin neler olduğuna yakından bakalım. İlk olarak BlueHouse Robotix mikser-el blender seti sayfada yerini almış. Ürün 900 – 1100 W gücünde ve doğrayıcı kabı kapasitesi 600ml. Paslanmaz çelik blender ve mikser ucu bulunan ürün düşük ve yüksek hız düğmesine sahip ayrıca 3 yıl da garantili… Taksit seçeneği bile var… Sinbo SSM-2539 tost makinesi de bu sayfada bu hafta sizlerle. 2000W gücündeki ürün 6 tost pişirme kapasitesine sahip ve Cooltouch ısıya dayanıklı gövdeye sahip… Çeşitli özellikleri de buluna ürün için taksit imkanı bile var. Devamında Kiwi KK-3304 su ısıtıcı var. Ayrıca sayfada mutfak ürünlerinden şu önemli ve gerekli ürünler de yer alıyor: Karton bardak 25’li, Cam yağlık/sirkelik, Luna beslenme kabı, Sunum tepsisi, Nofrost saklama kabı, Çerezlik/sunum tepsi ve son olarak ise Vitamin Pınarı kollu portakal ve narenciye sıkacağı sizlerle. Daha fazla A101 1 Şubat aktüel ürünü için yeni sayfalara bakmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar