Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 27 Ocak 2018 EFSANE İndirimli Kataloğu

A101 aktüel 27 Ocak 2018 hafta sonu indirimlerinde EFSANE fırsat yerini almış. Hafta sonu indirimlerinin vazgeçilmezi haline gelen EFSANE indirim ürünü bu hafta NESTLE Nesfit 420 gr ürününe nasip olmuş. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 9,95 TL yerine 5,95 TL olarak belirlenen ürün yine %50’ye varan indirimi ile yüzleri güldürüyor. A101 27 Ocak 2018 ile 2 Şubat 2018 tarihleri arasında stoklarla sınırlı olmak üzere ve kişi başına 2 adetle sınırlı olmak üzere bu ürünü kampanyaya dahil ürünler dışında 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız taktirde 9,95 TL değil 5,95 TL’den almanızı sağlıyor. Çok önemli bir indirim gerçekten… Özellikle bu ürünü tüketen ve seven insanların kaçırmayacağı aşikar… Nesfit’in yeni lezzet şeklinde paketinde belirttiği ürün tam tahıllı gevreklerden meydana geliyor. Hem doyurucu hem de formda kalmayı sağlayan ürün 420 gr olarak sizlerle. 7000 Marketi ile ülkemizin göz bebeği olan A101’den bu denli muhteşem indirimler görmek biz müşterilerini mutlu ediyor. 27 Ocak – 2 Şubat aralığında bu ürünü biz kaçırmayı düşünmüyoruz ya siz? İndirimli Efsane ürünü de inceledik.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 1 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 26 Ocak 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar