Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 10 Mayıs Ramazan Ayı Özel İlk Katalog

A101 aktüel 10 Mayıs 2018 fırsatları gıda indirimleri Ramazan Ayı içinde muhteşem indirimler sunacağını şimdiden duyurdu. 10 Mayıs günü Aldın Aldın ile gelen A101; Hünkar bakliyat paketi (mercimek, fasulye, pirinç, bulgur, nohut) 5x1kg ile geliyor. Bu hafta indirimlerinde Çerezya safa hurma 200gr da sizlerle olacak. Bu hafta bir başka indirimde Çerezya medine hurma 250gr da sizlerle olacak. A101 market indirimlerinde bulunan fırsatlarda Şifa-i taze hurma sukkari 500g da sizlerle iken ayrıca Torku beyaz peynir 1 kg da sizlerle. İndirimlerinde başka neler var diye baktığımızda Torku tereyağı 750g, Torku light süt 4x1 litre de sizlerle. Ayrıca bu hafta A101; Seyidoğlu markalı ürünleri de sunuyor. Seyidoğlu sade / kakaolu tepsi helva 650g ile başlayan indirim Seyidoğlu fıstıklı cevizli tepsi helva 650g, Seyidoğlu reçel çeşitleri (vişne, çilek, ahududu) 1 kg ve son olarak ise Seyidoğlu reçel çeşitleri (gül, kuru incir, portakal, böğürtlen, ayva, kayısı) 1 kg de sizlerle olacak. A101 market indirimlerinde bu hafta fırsatlar hız kesmeden devam ediyor oluyor. Teşekkürler 7000 Marketi ile ülkemizin en büyük market zinciri…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 10 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 3 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar