Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 10 Mayıs TV – Telefon – PC Aktüel ürünleri

A101 10 Mayıs 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok indirim sizlerle. Bu hafta indirimlerinde yer alan ve indirimleri ile kampanyalarını genişleten A101; HI-Level 49" uydu alıcılı full hd led tv ile başlayan ürün indirimleri Acer a315-33-c3uu notebook ile devam etmiş. Ayrıca Xiaomi redmi note 5a prime cep telefonu (global versiyon) da sunulan markette Piranha mikrofonlu stereo kulaklık da sizlerle. Bu hafta gelecek olan indirimleri şimdi inceleyelim. İlk olarak TV ürününü inceleyelim. Bu ürün için dahili HD uydu alıcısı ürün içinde entegre geliyor. Vestel güvenceli olan ürün ayrıca taksit imkanına da sahip. Full HD 1080 ekran çözünürlüğüne sahip olan ürün 49’’ yani 124cm ekrana sahip. Net Motion rate 200 Hz olan ürün kaçmaz… Pc için de kısa bir inceleme yapalım. Bu rün de 2 yıl ACER garantili olarak sizlerle. Ürün için taksit imkanı da var. Bu yüzden ürün kaçmaz… Şimdi ise taksit imkanı olmayan bir ürün inceleyelim. Cep telefonu ürünü için özellikler belirtilmiş. 2 yıl EvoBt garantili olan ürün için fiyat ve detay görselde anlatılmış. Son olarak ise kulaklık için bakalım… Stereo kulaklık ürünü için detaylar ve kampanya indirimlerini gördük.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 10 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 4 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar