Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 5 Mayıs – 11 Mayıs Aktüel Ürün Katalogları

A101 5 Mayıs aktüel indirimlerinde bu hafta hafta sonu itibarıyla muhteşem fiyatlar var. Haftanın yıldızlarının yanı sıra Çok Al Az Öde indirimleri de var. İlk olarak Keskinoğlu / şenpiliç / cp piliç salam 650g 9,90 tl (2 adet fiyatı) sizlerle oluyor. Orkide ayçiçek yağı 2 litre 23,90 tl (2 adet fiyatı) ürünü de sizlerle olurken bir diğeri indirimde Ahir tam yağlı taze tost peyniri 1 kg 32,60 tl (2 adet fiyatı) de sizlerle. Bu hafta sonu indirimlerinde Ülker petibör bisküvi çeşitleri 175g 4,75 tl (4 adet fiyatı) ürünü muhteşem fiyatı ile ayrıca geliyor. Görüyoruz ki bu hafta Nimet dondurulmuş dilimli patates 1000g 6,50 tl (2 adet fiyatı) de sizlerle olurken bir başka indirimde Bal-ye süzme çiçek balı 850g 26,95 tl (2 adet fiyatı) sizlerle. Son üründe ise Mistral peçete 100'lü 6 tl (3 adet fiyatı) var. Bu hafta indirimlerinde hafta sonu başlangıçlı indirimlerinde yer alan detaylara baktık. Daha fazla indirim kampanya ve detaylar ile incelemelerimiz devam edecek. A101’in indirimlerine teşekkürler, yine harikalar…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 10 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 3 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar