Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel, 10 Mayıs 2018 Perşembe Aldın Aldın

A101 10 Mayıs aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem indirimler var. İlk olarak Singer promise1408 dikiş makinesi ürünü ile sizlerle olan ürünlerde Desenli metal dikiş kutusu de sizlerle oluyor. Bu hafta indirimlerinde Philips hp6419/01 epilasyon aleti de sunan market Arzum ar-5038 pery saç kurutma makinesi de sunuyor. Arzum ar-695 peta seramik tabanlı ütü ve son olarak ise Krom mutfak / banyo ürünleri sunulmuş. Bu hafta A101 aktüel ürünlerinin tek tek incelemesine bakalım. Dikiş makinesi için bilmeyen yoktur ki uzun yıllardır bu ürün satılıyor ve bu ürün veya benzeri ürünler çok seviliyor. Bu anlamda ürünü almak isteyenler 10 Mayıs günü markete gitmeli, stokla sınırlı olmasına dikkat edilmeli… Bir diğer indirimde de bu dikiş makinesini tamamlayan ürün var. Desenli metal dikiş kutusundan bahsediyoruz, bu ürün de oldukça kullanışlı… Ayrıca bu hafta epilasyon aleti, saç kurutma makinesi, seramik tabanlı ütü ürünü de sizlerle iken krom mutfak ve banyo ürünleri de sizlerle. Bu ürünlerde dolap içi raf, dolap kağaı havluluk, dolap içi kupa askısı, dolap kapağı poşetlik ve son olarak vakumlu raflar sizlerle. Adet fiyatı ile gelen ürünleri 10 Mayıs günü alabilirsiniz, kaçırmayın üzülmeyin…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 10 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 3 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar