Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel 5 Mayıs Efsane Hafta Sonu Kataloğu

A101 5 Mayıs Perşembe 2018 yılı itibarıyla harika indirimlerini sunmaya devam ediyor. Efsane indirimlerinde efsane fiyatlar ve ürünler sunan A101; mayıs ayının beşi itibarıyla Signal White Now Diş Macunu 75ml ürünü sunuyor. Bu ürün için 9,95 TL normal satış fiyatı sunan market 4,95 TL’ye bu ürünü satabileceğini belirtmiş. Ancak bir şart var. Bu ürünü 4,95 TL’ye almak için yapılması gereken 5 Mayıs ile 11 Mayıs tarihleri arasında (2018 yılı) 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekiyor. Bu alışverişlerde kampanyalı ürünler hariç tutuluyor. Bu hususlara dikkat ettiğinizde A101 size Signal White Now Diş Macunu 75ml 4,95 TL olarak sunuyor. Muhteşem bir fiyatı ve muhteşem bir ürün değil mi, bu denli harika bir indirimi kaçırmak büyük bir hata ve eksiklik olur. Bu yüzden ürünlerin de stoklarla sınırlı olduğunu bildiğimizi için 5 Mayıs itibarıyla gerekli şartları sağlayıp indirimlerin en EFSANE olanından faydalanmak gerek… Harika indirimleri için A101’e teşekkür ederiz, iyiki varsın iyi ki indirimlerin ile halkını kucaklıyorsun. Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 10 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 3 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar