Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 12 Ekim Aldın Aldın Gıda Ürünü İndirimleri

A101 12 ekim 2017 Perşembe Aldın Aldın kataloğu aktüel fırsatlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta A101’in gıda ürünlerinde yaptığı indirimlerin yer aldığı görsel sayfasını inceleyeceğiz. Bakalım hangi fırsatlar A101’de indirimde görelim. İlk olarak Torku dana kavurma 250gr indirime girmiş. Diğer bir üründe Lezita dondurulmuş piliç nugget 1000gr ürünü indirime alınan ürünler arasında göze çarpıyor. Fiyatları gerçektne iyi olan ürünleri ve görselde yer alan ürünleri incelemeye devam edelim. Torku Pratiko dondurulmuş karışık pizza 300gr ürününde kaçırılmaz bir fiyat var. Torku Üçgen peynir 100gr ve Yörsan ayran 2lt ürünü de A101 tarafından indirime giren ürünler arasında karşımıza çıkıyor. Yörsan yarım yağlı yoğurt 1500gr ile devam eden fırsatlarda Luppo suffşe çikolatalı 4x40gr de indirimli olarak geliyor. Ek olarak Bolmix reçel ahududu/böğürtlen 700gr, Dimes karışık meyve suyu 250ml de sizlerle. Son olarak ise Sam dondurulmuş katmer 135gr ürünü A101 tarafından indirimli olarak sunulmuş. A101 gıda aldın aldın aktüel fırsatlarını inceledik. Daha fazlasını A101’den görebilirsiniz. İncelemelerimize yansımayan kısım için şimdiden özür dileriz. Belirtirseniz onları da inceleriz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 12 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 6 Ekim 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar