Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Vodafone Faturasız Hat İndirimli Tarifeleri

A101 Vodafone işbirliği ile muhteşem bir tarife duyuruluyor. Vodafone faturasız hatlar artık A101’lerde, sloganlı sayfada önemli bir tarife sizlerle. Vodafone kalitesi A101 avantajları ile birleşince ne olur sorusunun yanıtı niteliğinde olan bu aktüel duyuru sayfasında “Yeni Vodafone Hattı + avantajlı taife” sizlerle oluyor. Siz de sadece kimliğinizle en yakın A101’lere gelin, yeni Vodafone hattınızı alarak veya numaranızı ücretsiz taşıyarak avantajlardan yararlanın!.. 500DK + 1GB = 19 TL olarak gelen bu önemli kampanya için şöyle açıklamalara da yer verilmiş: Bittikçe dolan tarifeler, son 30 günde Vodafone’e gelen bireysel faturasız hatlar içindir, yeterli bakiye ile aylık yenilenir. Tarifeler 15.01.2015-31.12.2017 tarihleri arasında Bittikçe Doldur Kampanyası’na mevcut tarife içeriğini yüklemiş ve kampanyadaki içeriğin ücreti kadar bakiyeleri olmalarıyla katılabilir; tarifedeki ana tarifenin dönem sonuna kadar geçerli tekli içerikleri 10 TL’ye, tüm içeriği 15 TL’ye ayda bir 7000’e ücretsiz katılım SMS’iyle yüklenebilirler. Tarifeden çıkılmasında, kampanya hakkı biter. İçerikler yurtiçi her yöne kullanım içindir, devretmez, tarifeaşımında abonenin tarife şartları, ücretleri geçerlidir. Vodafone’un, tarife kampanyada değişiklik hakkı saklıdır. Detaylar Vodafone’dadır.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 12 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 9 Ocak 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar