Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A 101 Aktüel 13 Eylül Özel Ürünler – Bulaşık Makinesi

A101 aldın aldın aktüel ürünlerinde bu hafta ilk olarak özel bir ürün sizlerle… A++ enerji sınıfı ve ücretsiz teslimat ile kurulum avantajı ile gelen ürün REGAL bulaşık makinesi… 13 Eylül Perşembe günü gelecek olan bu aktüel üründe kötü kokuları önleyen metal filtre ve zaman erteleme fonksiyonları da var. Taksitli satış avantajına sahip olan bu ürün 12 kişilik yıkama kapasitesine sahip ve 3 programlı olarak sizlerle. Vestel servis güvencesine sahip olan Regal bulaşık makinesi 2 yıl garantili olarak sizlerle… Regal markalı olarak gelen ürün oldukça kaliteli olarak karşımızda… Aldın Aldın kataloglarında bu hafta Regal bulaşık makinesi için peşin fiyat: 799,00 TL olarak karşımızda… Taksitli fiyatı ise 831,00 TL’ye geliyor. (103,87x8) Ülkemizin bu muhteşem marketi 7000 market sayısı ile sizlerle oluyor. Sizin de bulaşık makinesine ihtiyacınız var ise bu ürünü mutlaka değerlendirin. 3 Programlı olması (ki en çok kullanılan programlar bunlardır) da oldukça yeterli görünüyor. A++ enerji sınıfı ile dikkatleri çeken ürün için pek çok önemli özellik sizlerle. Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 13 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 6 Eylül 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar