Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 8 Eylül Hafta Sonu Aktüel Ürünleri Efsane İndirimleri

A101 market 8 Eylül ile 14 Eylül tarihleri arasında indirime girecek ürünlerini yayınlamaya devam ededursun biz EFSANE bir indirimli ürün incelemesi ile devam edelim. Bu haftanın çok ama çok önemli indirimleri arasında sevilen bir lezzet var. Pınar dana kangal sucuk 225gr ürünü bu hafta 18,90 TL yerine 9,95 TL’den alıcısına sunulacak. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 9,95 TL’den almaya hak kazandığınız bu ürün için geleneksel lezzet etiketi ekleyen Pınar yine haklı çıkıyor. Leziz bir ürün olarak karşımızda olan Pınar dana kangal sucuk fiyatı ve lezzeti ile alışveriş listelerinin içerisine belki de başına ekleniyor. 7000 marketi ile ülkemizin en büyük marketi olan A101’den bu denli güzel ve özel bir hamle de ayrıca mutlu ediyor. Siz de cumartesi & Cuma arası 8 eylül ile 14 eylül tarihleri arasında ve 2018 yılı içerisinde 10 TL ve üzeri alışveriş yapın 225 gr Pınar dana kangal sucuk ürününü 18,95 TL yerine 9,95 Tl’den satın alın… Daha fazla indirim ve fırsat için ise aktüel-urunler.com adresini takip edin.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 13 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 6 Eylül 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar