Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 14 Aralık Teknoloji & Elektronik Aktüel Kataloğu

A101 14 Aralık aktüel ürün listelerinde bu hafta önem derecesi yüksek ürünler var. Yeni yıla doğru giderken ve artık 2017'yi bırakıp 2018'e doğru adım adım yaklaştığımız şu günlerde A101 önemli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Samsung Galaxy J120 cep telefonu ile başlayan sayfanın incelemelesini sizlerle yapmaya çalışacağız. 629,00 TL fiyata sahip olan ürün için Samsung Türkiye 2 yıl garanti ifadesi yer alıyor. 1 GB Ram belleğe sahip ürün 8GB dahili hafızaya sahip... 4.5G uyumlu olması ile dikkat çeken ürün en yeni teknolojisi yakalıyor. Android işletim sistemine sahip üründe 5 MP arka ve 2MP ön kamera var. Super Amoled ekrana sahip üründe artırılabilir* hafıza dikkat çekiyor. Daha fazla detayı ilerleyen günlerde görebiliriz. Sayfada ayrıca neler var bakalım. A4 Tech kablosuz mouse ürünü de bu hafta A101 raflarında yerini alacak diğer ürünlerden oluyor. Oldukça bekleyeni olan ürün artık bir ihtiyaç... Sayfada ayrıca pek çok farklı ürün listesi de sunulmuş. Tüm bunları incelemenin çok ama çok uzun makaleler yaratacağını düşünerek şimdilik incelememizi tamamlıyoruz. İlerleyen sayfalarda daha detaylı inceleme listeleri bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 8 Aralık 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar