Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 9 Aralık 2017 EFSANE İndirimli Kataloğu

A101 9 Aralık 2017 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta yine bir EFSANE İNDİRİM var. Yine sevilen bir ürün ve yine harika bir ürün… Kahve denilince akla gelen en önemli markalardan biri olan Jacobs’tan leziz bir ürün geliyor. A101 ile bu leziz ürün fiyatı ile de yaklaşık olarak %60’lık muhteşem bir indirim var. Jacobs Monarch Gold kahve 47,5g 4,95 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) şeklinde ifade edilen indirim 10 EL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE geçerli… Ancak bir hususa dikkat çekmek gerek; Kampanyaya ait olan ürün, indirimli ürün alımında geçerli değildir ve kişi başına düşen ürün sayısı 2 ile sınırlıdır. Bu noktaya dikkat etmekte fayda var. Bu hafta Jacobs Monarch Gold kahve 47,5g 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 11,95 TL yerine SADECE 4,95 TL olarak sunulacak... Efsane indirim nasıl mı olur, işte böyle olur. A101 yine yapacağını yaptı ve yine adından iftiharla bahsettirdi. 7000 Marketi ile 9 – 15 Aralık tarihleri arasında bu indirimi sundu. 10 TL ve üzeri alışveriş yapıp 9-15 Aralık tarihlerinde bu ürünü sormayı ihmal etmeyin. Stoklarla sınırlı olması dışında hiçbir zorlayıcı yanı yok… Yeni sayfalar ile indirimlere devam edelim.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 8 Aralık 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar