Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 14 Haziran Mutfak Ürünleri Aktüel Perşembe Kataloğu

A101 market mutfak ürünlerinde bu hafta pek çok harika fırsata yer vermiş. A101 aktüel 14 Haziran kataloğu indirimleri arasında bulunan bu inceleyeceğimiz sayfada pek çok mutfak ürünü var. 14 Haziran 2018 itibarıyla gelecek olan indirimlerde ilk olarak Kavanoz kapağı 10’lu var. Bir diğer indirimli üründe ise sevilen marka Paşabahçe’den geliyor. Paşabahçe cam kavanoz 1000cc sizlerle oluyor. Ayrıca Paşabahçe cam kavanoz 600cc de sunulmuş. BU HAFTA A101 kampanyalarında Tepsi 28cm de sunulmuş. Devam edecek olursak Sahan 24cm de sizlerle. Tava ise 26cm olarak bu hafta geliyor. Plastik/yuvarlak ve dikdörtgen tepsi de mutfak ürünleri Aldın Aldın fırsatları arasına girmeyi başaran muhteşem indirimlerden biri olarak geliyor. Ayrıca sevilen ürünlerden Saklama kabı 3’lü ve Plastik kapaklı saklama ile Nofrost saklama kabı da sizlerle. Saklama kabı 6’lı, Kare saklama kabı 3’lü, LAV sedef boyalı kase ile devam eden indirimlerinde Yuvarlak kase 2L de unutulmamış. Bu haftanın indirimlerinde Lisanslı pipetli bardak ve Lisanslı beslenme kutusu sunulmuş. Son ürünlere doğru ise Keyif çerezlik, Silikon tabanlı buzluk, Çok amaçlı kutu ve son olarak ise Çöp kovası 2L var. Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

“A101 14 Haziran Mutfak Ürünleri Aktüel Perşembe Kataloğu” için 1 Yorum

  1. Tugba dedi ki:

    Farklı renkte fincan takımı olsa renk renk ve kahve yani su bardagi olsa her şey rengarenk olsa …

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar