Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 9 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 aktüel bu hafta sonu muhteşem indirimleri ile geliyor. A101 9 Haziran 2018 günü başlayacak fırsatlarda Doğuş Keyif Bahçesi siyah çay 1000g ürünü ile gelen indirimlerden bahsedelim. İlk olarak bu ürün sunulmuş ve %9 indirim fırsatından bahsedilmiş. Bu hafta kataloğunda Peynes tam yağlı taze beyaz peynir 1kg ürünü de %19 indirimi ile fırsatlarını belirtmiş. Ayrıca bu hafta Petek toz şeker 5000g ürünü de %19 indirimli sunulmuş. Gıda ürünü fırsatları Bayram öncesi hafta sonu fırsatlarında ayrıca Milkten kaymak 200g %13 indirimi ile sunulmuş. Bu hafta Cumhuriyet/Ahmet İpek dana fermente kangal sucuk 350g ürünü de %15 indirimli olarak sunulmuş. A101 9 Haziran Birşah Ayçiçek yağı 2L %22 indirimi ile de bu hafta gelmiş. Ayrıca sayfada Nimet baklavalık ve böreklik yufka 800g %14 indirimi ile de sizlerle oluyor. Patos acı baharatlık çeşnili/baharat çeşnili mısır cipsi 134g %25 indirimli olarak da sizlerle oluyor. Molfix/Uni Soft ıslak havlu 2x60adet %22 indirimli olarak sunulurken son üründe ise Palette göz alıcı renkler saç boyası çeşitleri %25 indirimli olarak sunulmuş. Petek toz şeker ürünü de %7 indirimli olarak bu hafta sunulmuş.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar