Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Haftanın Yıldızları – 9 Haziran 2018 Aktüel Ürünleri

A101 aktüel 9 haziran ile 15 Haziran arasında sunacağı fırsatları duyurdu. Bu hafta tüm fırsatlara ek olarak manav ürünleri de sizlerle olacak. Haftanın yıldızlarında 9 haziran ile 15 hazirana kadar harika fırsatlar bulunmaya devam ediyor. A101 görsellerini incelediğimizde görüyoruz ki karpuzun kilosu 90 kuruştan geliyor… Nektarin de 5,49 TL kg fiyatı ile harika fırsatlar arasına girmeyi başarıyor. Salkım domates ürünü 2,25 TL kg fiyatına sahip olarak gelirken bir diğer kampanyalı üründe salatalık yer alıyor. Salatalık ise 1,99 TL kg fiyatına sahip olarak sunulmuş. Sivri biber ürünü de 2,99 TL kg fiyatı ile cepleri yakmazken patates 2,45 TL kg fiyatına sahip olarak sizlerle oluyor. Son üründe ise 2,35 TL kg fiyatına sahip olan soğan sizlerle oluyor. A101 9 haziran & 15 haziran aktüel ürün kataloglarında neler olduğuna yakından baktık. Bu hafta manava gitmeden A101’e uğramakta fayda var. Hem taze hem uygun fiyatlı ürünler kaçmaz. Markette bulunan fırsatların tamamını incelemeye çalıştık. Daha fazla indirimde neler var sorusunun yanıtına cevap vermeye çalıştık. Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar