Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 11 Nisan – 17 Nisan Aktüel Ürünleri

A101 14 Nisan 2016 aktüel ürünler kataloğunda yeni bir sayfa ile indirim fırsatlarına devam ediyoruz. A101 aktüel ürünler kataloğu farklı ürün guruplarını sizlere süper fiyatlarla sunmaya yepyeni bir sayfada da devam ediyor. Bu sayfada Saray markalı ürünlerde yapılan indirim fırsatları sizlere sunulurken 11-17 Nisan tarihinde geçerli olmak kaydıyla dondurulmuş gıda ürünleri, et ve et ürünleri gibi ürün guruplarında yapılan indirim fırsatları da sizlere aktarılmış durumda. Saray markalı ürünlerde yapılan indirim fırsatları 1TL adet fiyatı ile dikkat çekerken Saray Cake Star ürünü ise 0,50TL fiyatla bu sayfada sizlere sunuluyor. Cemil Usta, Beşler, Pınar, Lezita gibi markaların en sevilen dondurulmuş veya et ve et ürünleri ise 11-17 Nisan tarihleri arasında süper fiyatlarla sizlere sunulmuş durumda. Sıradaki sayfa ile incelememize tam gaz devam ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 14 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 4 Nisan 2016 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar