Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 15 Mart Perşembe Aktüel Mutfak Ürünleri

A101 aktüel ürünlerinde 15 Mart 2018 tarihi Perşembe günü itibari ile gıda ürünlerinde muhteşem indirimler sizleri bekliyor. İlk olarak sayfada Alphindi dondurulmuş bütün hindi sizlerle. Ayrıca Erpiliç piliç nugget 800g de bu hafta geliyor. A101 markette Feast dondurulmuş orta boy pizza+tavuk nugget 6 adet+elma dilim patates 685gde sunulmuş. 15 Mart itibarıyla Birşah yarım yağlı homojenize yoğurt 2kg da sizlerle oluyor. Yelken Ezine tam yağlı olgunlaştırılmış inek peyniri 600g ürününü de es geçmeyen market spot ürünlerinde Aytaç fıstıklı hindi salam 70g de sunmuş. A101 Aldın Aldın fırsatlarında Torku Banada bitter kakaolu fındık kreması 370g da sunuyor. Çerezya kavrulmuş kavrulmuş fındık 400g de sizlerle olurken bir diğer indirimde Çoşkun gün hamuru erişte 450g bulunuyor. Son ürünlere doğru ise Çoşkun ev kuskusu 450g, Güneybağ turşu salatası 350g ve Galie karışık turşu 5kg sizlerle. Daha ne olsun ki… A101 indirim denilince akla gelen market olmayı nasıl başarıyor adeta her hafta ortaya koyuyor… Ülkemizin market sayısı ile en büyüğü olan A101’e teşekkürler…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar