Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel, 10 -16 Mart Hafta Sonu Broşürleri

A101 10 Mart – 16 Mart tarihleri arasında sunacağı indirimleri açıkladı. Biz de bu indirimlerin en detaylı kısımlarına kadar inceleme yaptık. Şimdi sizlerle bu haberimizde hafta sonu başlangıçlı ve 16 mart bitişli indirimleri görelim. İlk olarak belirtmek gerekir ki bu indirimler Çok Al Az Öde kampanyası çerçevesinde yapılmış. Şimdi detaylar ile devam edelim. Çerezya soslu cips fıstık 200g 4,45 tl (2 adet fiyatı) sizlerle. Diğer fırsatta market Torku frema kakaolu fındık kreması 400g 9,95 tl (2 adet fiyatı) sunmuş ki bu harika… Diğer bir harika üründe Öncü pul biber 500g 15,95 tl (2 adet fiyatı) sunan market Pınar ayran 1,5 litre 7,25 tl (2 adet fiyatı) ve Yörsan light süt 200ml 3,95 tl (6 adet fiyatı) ürünlerini de es geçmeyerek indirimin kitabını yazmış. A101 indirimlerinde bu hafta Biscolata stix sütlü çikolata kaplı çubuk bisküvi çeşitleri 2,45 tl (2 adet fiyatı) ile devam eden sayfada Alo toz deterjan 3 kg 20,95 tl (2 adet fiyatı) da sizlerle olmuş. 10 Mart aktüel ürün kataloglarında ciddi anlamda iyi indirimler var. Teşekkürler A101, yine marketin yolu göründü…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar