Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 15 Şubat Nehir ve Hascevher Fırsatları Aktüel Ürünleri

A101 15 Şubat 2018 perşembe aktüel ürünleri bu haftayı muhteşem indirimler ile süslüyor. A101 indirimlerinde bulunan ve fırsatları ile harikalar sunan ürünlere yakından bakalım. Nehir marka ve Hascevher marka ürünler bu hafta 15 Şubat günü geliyor. Nehir ürünleri 50 yıl garanti etiketi ile geliyor ve 3 farklı ürün sunuyor. Bunlar Nehir yemek kaşığı/yemek çatalı 3,00 TL (adet), Nehir tatlı kaşığı/tatlı çatalı 2,50 TL (adet) ve son olarak Nehir çay kaşığı 1,75 TL şeklinde… A101’in bu ürünleri sunmasından sonra ise Hascevher markalı ürünler de sizlerle oluyor. Ürün grup olarak geliyor ve Hascevher 8 parça Damla tencere seti ismini alıyor. Fiyatı ile de indirimi ve kaliteyi yansıtan ürün kaçmaz. Hascevher 8 parça Damla tencere seti içinde yer alan 24cm 3lt tencere, 20cm 2,5 lt tencere, 24cm 4,8 lt tencere ve son olarak 18cm 1,8 lt tencere de sizlerle oluyor. A101 aktüel ürünlerinde bulunan bu ürünlerin 304 kalite olduğu ve 0,80 mm gövde kalınlığına sahip olduğu bilgisi de var. Z tipi temperli cam kapak bulunan ürün damla tel kulp, damla tepeye sahip. İndüksiyon kapsül tabana sahip ürün oldukça kaliteli… Ayrıca taksit seçeneği de var. Daha ne olsun…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 15 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 9 Şubat 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar