Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Hafta Sonu 11 Kasım – 17 Kasım Lipton Fırsatı

A101 11 KASIM 2017 ile 17 Kasım 2017 tarihleri arasında indirime konu ettiği ürünleri duyurmaya devam ediyor. Biz de duyurusu yapılan ürünlerin incelemeleri ile sizlerle olmaya devam ediyoruz. Bu hafta A101 market indirimlerinde Lipton Doğu Karadeniz Poşet Çay 48’li ürünü indirime giriyor. Ancak bu indirim öyle böyle bir indirim değil… İndirim öncelikle bir şarta bağlı… 10 TL ve üzeri alışveriş yapma ve bu alışverişte indirimli ürünlerden ziyade diğer ürünleri alma şartına bağlı… Yani alışverişlerinizde indirimli ürünler hariç olmak üzere 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda ve ayrıca bahsedilen üründen kişi başına 2 adetle sınırlı olmak üzere satın alabiliyorsunuz. 9,45 TL satış fiyatına sahip olan bu ürün böylece sizlere 4,95 TL’ye geliyor. Poşet çay denilince akla gelen en önemli markalardan olan Lipton’dan A101 iş birliği ile muhteşem bir kampanya… 7000 marketi ile 81 ilde faaliyet gösteren A101’den bu denli harika bir kampanya…. Lipton Doğu Karadeniz Poşet Çay 48’li satın alacaksanız mutlaka 11 kasım – 17 kasım tarihleri arasında mahallenizin A101’ine uğrayın. Genellikle kasa yanlarında olan ürün dikkatinizi hemen çekecektir zaten… A101 market indirimlerinde 10 TL şartlı muhteşem fırsatını da inceledik. Daha fazlası ile devam edeceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 16 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 10 Kasım 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar