Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 12 Mayıs – 18 Mayıs Efsane Aktüel Ürünleri

A101 12 Mayıs 2018 ile 18 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimlerde EFSANE fırsatlar var. Efsane indirimler ve fiyatlara sahip ürünlerde bakalım bu hafta A101 neler sunmuş. Görelim. İlk olarak bu hafta EFSANE indirimi Yudum Egemden Sızma Zeytinyağı 1 Litre 17,50 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) olarak geliyor. Ayrıca Didi Şeftali Aromalı Soğuk Çay 6x1 Litre 7,45 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) de bu hafta 2. EFSANE indirim olarak karşımıza çıkıyor. Muhteşem A101 indirimlerini daha da muhteşem hale getiren bu EFSANE fiyat ve ürünlerden yararlanabilmek adına 12 -18 Mayıs tairhlerinde 10 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. Bu 10 TL’ye kampanyalı ürünler dahil değil ve bazı hususlara dikkat etmek gerekiyor. A101 indirimli ürünlerinde bu hafta YUDUM ve DİDİ ürünleri muhteşem fiyatlara sahip olarak geliyor. Kaçırmamak gerektiğine inanıyoruz. Biz hafta sonunda 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığımız an iki üründen de talep edeceğiz. İki ürünü de severek kullanıyoruz. Sizlere de öneririz. Gayet güzel ürünler ve fiyatlar zateb EFSANE…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar