Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 17 Mayıs Perşembe Kataloğu – Mutfak Aktüel Ürünleri

A101 aktüel 17 Mayıs 2018 perşembe kampanyalarını incelemeye devam ettiğimiz yeni bir sayfa ile merhaba... Bu sayfada sizlerle A101'in mutfak ürünlerinde sunduğu kampanyalarının bir kısmını inceleyeceğiz. İlk olarak bu hafta 8 raflı çok amaçlı dolap ile gelen sayfada mutfak ürünleri anlamında ise Katlanabilir masa yer alıyor. Masanın ardından ise Yer sofrası sunulmuş. Ayrıca Piknik sepeti de sunan market Kapaklı kare / yuvarlak kase ürünlerini de unutmamış. Bu hafta A101 kampanyalarında 17 Mayıs itibarıyla Yuvarlak / kare servis tabağı da sizlerle iken Büyük boy kayık tabak da sizlerle oluyor. Kare kase 3.8 litre, Kare kase 500ml DE sizlerle olurken Küçük boy kayık tabak muhteşem adet fiyatı ile sizlerle. Mutfak ürünlerinde Yuvarlak / kare pasta tabağı, Bardak 300ml ve son olarak Yuvarlak / kare çukur tabak da sizlerle oluyor. Bu hafta 17 Mayıs perşembe itibarıyla mutfak ürünleri oldukça ses getireceğe benziyor. Şimdilik bu sayfada bir kısım indirimi inceledik. Ancak 17 Mayıs günü gelecek olan tüm mutfak ürünü indirimlerini incelediğimiz yerini sayfaları da yakın zamanda göreceksiniz. Teşekkürler A101 indirimlerin yine harika...

Sponsorlu Bağlantılar

A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar