Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel 17 Mayıs 2018 Perşembe Aldın Aldın Kataloğu

A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok indirim sizlerle olacak. Bu haftanın yeni indirimlerinde ilk olarak Acer es1-572-50l3 Notebook sizlerle olacak. Ürün muhteşem bir fiyat ile geliyor. 2 Yıl Acer garantisine sahip üründe Windows işletim sistemi kurulu geliyor. Ayrıca bu ürün için taksit seçeneği de var. Çok küçük bir vade farkı ile ürünü 6 taksit halinde alabiliyorsunuz. Bu hafta A101 17 Mayıs günü Canon e414 çok fonksiyonlu yazıcı da sunuyor. Bu ürün için de taksit seçeneği sunan market taksit seçeneğini 6 olarak belirtmiş. Yazıcı fotokopi tarayıcı hepsi bir arada hem de uygun fiyata… Kaçırmamanızı öneririz. Bu hafta önemli bir diğer üründe Philips shl500 kafa bantlı kulaklık var. Ürün için 2 yıl garanti belirtilmiş. Benzerini biz de kullanıyoruz. Oldukça yeterli ve standart bir kullanıcının rahatlıkla tercih edebileceği bir ürün… Son üründe ise harika bir fırsat var. Toshiba 1 TB Canvio Basic taşınabilir hard disk bu hafta geliyor. Ürün taksit seçeneğine de sahip olmakla birlikte muhteşem bir fiyata sahip olması ile sevindiriyor. USB 3.0 bağantı noktası ile de çok hızlı çalışabilen ürün 2 yıl da garantili olarak belirtilmiş. 6 Taksit seçeneği de tercih sebebi haline getirmiş. Kaçmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 10 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar