Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 13 Ocak 2017 EFSANE İndirimli Kataloğu

A101 13 Ocak EFSANE indirimlerini incelemeye geldik. Bu haftanın efsanesinde bir şampuan var. Fiyat olarak emsali yok… Açık ve net görmek gerekir ki pek çok yerde 11,90 TL’den aşağı bile satılmıyor. A101 bu ürünü zaman zaman indirime alsa da bu kadar büyük bir indirim ilk kez görüyoruz. Yine %50’den fazla bir indirim var. EFSANE serisine bu hafta Head&Shoulders şampuan çeşitleri 400ml ile devam eden marketin açıklamaları ışığında detaylara bakalım. Kampanyaya ait olan ürün, indirimli ürün alımlarında geçerli değildir ve kişi başına düşen ürün sayısı 2 adetle sınırlıdır, açıklamasını okuduktan sonra 11,90 TL’den 5,95 TL’ye bu ürünü nasıl alabileceğimize bakalım. Öncelikle açıklama şartlarını sağladıktan sonra tek şart kalıyor. O da 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak… Bu şekilde şartlar sağlandığında Head&Shoulders şampuan çeşitleri 400ml ürünü 5,95 TL’ye alınabiliyor. Efsane denmesinin sebebine gelince; 11,95 TL olan ürün fiyatı 5,95 TL’ye iniyor. Biz ve bizim gibi pek çok A101 müşterisi buna efsane diyor, A101 ise bir isim koymamış. Ancak gerçekten bir market efsanesini bizlere yaşatan A101’e teşekkürü borç biliriz. Bol indirimli günler dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 18 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 12 Ocak 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar