Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 19 Ekim 2017 Bebek Aktüel Ürünleri

A101 19 ekim bebek aktüel ürün kataloglarında neler olduğuna değinmeye devam ediyoruz. Bu haftanın önemli indirimlerinde neler var sorusunun yanıtını aramaya devam ediyoruz. Hepimizin beklediği konsept olan bebek ürünleri konsepti de bu hafta geliyor. Giderli şeffaf bebek küveti ile başlayan indirimler Su kovası ile devam ediyor. Ayrıca sayfada Şeffaf kulplu maşrapa, Çok amaçlı bebek küveti de yer almış. Büyük çocuk sandalyesi ile Desenli çocuk taburesi de iki ayrı ürün olarak karşımıza çıkıyor. Çocuk basamağı, Oyuncak küpler 4’lü, Oyuncak halkalı ördek ürünleri de gelirken ayrıca Oyuncak kurbağa kule, Araba lazımlık, Çocuk klozet adaptörü de sizlerle. Bu ürünlerin fiyatları çok makul ve ürünler de iyi görünüyor. Detaylıca inceleme imkanımız olmadığı için bu hafta yüzeysel bir inceleme yazabiliyoruz. Devamında Oyuncak çıngırak 3’lü, Bambino desenli cam biberon, Yoğurt kavanozu ve Bambine damaklı emzik de sizlerle. Son iki üründe ise Niloya/Mete cam çocuk seti ile Lisanslı meşrubat bardağı yer almış. Daha fazlası için 19 ekim’de a101 marketlere gidebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 19 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 13 Ekim 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar