Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 19 Kasım Aktüel Samsung Galaxy – Grand Neo Plus I9060

A101 19 Kasım 2015 aktüel ürün kataloglarının yeni bir sayfasının incelemesi ile sizlerleyiz. A101 bu hafta hem ucuz hem kaliteli bir ürünü 1 sayfalık afiş ile sizlerle buluşturuyor. Baktığımız zaman, A101 cep telefonu ve televizyon gibi elektronik aletleri sık sık fırsat ürünleriyle sunuyor. Bu hafta da bu geleneğe uyan A101 muhteşem bir akıllı cep telefonu ürününü sizlerle buluşturuyor. Samsung Galaxy Grand Neo Plus I9060 akıllı cep telefonunu 549,00 TL gibi uygun bir fiyata sunan A101 çeşitli açıklama ve ayrıntılarla bu sayfayı doldurmuş. Telefonun özelliklerine değinecek olursak; 5'' ekran, 1.2 GHz dört çekirdek işlemci, 1GB ram, Android 4.2 JB işletim sistemi, 5MP arka kamera ve 64GB'a kadar micro sd kart desteği bu telefonun özellikleri olarak sıralanmış. 2 yıl Samsung Türkiye garantili olduğu da aktüel kataloğa ek olarak düşülmüş. Son olarak ise renk ve stoklarla sınırlı olduğuna da dikkat çekmiş. A101 aktüel kataloğunun bu hafta son perşembe sayfası olarak da bunu incelemiş olduk.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 19 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 16 Kasım 2015 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar