Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 21 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Katalogu 2 – Hafta Sonu

A101 21 kasım 2015 aktüel ürün katalogları hafta sonu fırsatları 2. sayfasını incelemek üzere sizlerleyiz. Bu sayfada Milkten markalı pek çok ürün inanılması güç muhteşem fiyatları ile sunulmuş. Güzel bir de slogan kullanılmış:" Milkten ürünlerinde peynir ekmek gibi fırsatlar!". Gerçekten oldukça başarılı şekilde işlenmiş olan bu sayfada indirimler ve ürünler de uygun ve leziz görünüyor. Ürünlere değinecek olur isek; 21 kasım günü a101 hafta sonu fırsatları 2. sayfasında şunlar yer alıyor. Ballı ve sütlü /çikolata kaplı süt dilimi 28gr Milkten Keksüt, Krem peynir 500gr Milkten, Sürülebilir beyaz peynir 200gr Milkten, Kaymak 200gr Milkten, Maydanoz çeşnili sürülebilir beyaz 200gr Milkten, Labne 500gr Milkten ve son olarak Sürülebilir lor 300gr Milkten A101 kataloglarının bu hafta son hafta sonu broşürü ile sizlere sunulmuş. A101 aktüel 21 kasım kataloğunun incelemesini bu haftalık da bitirmiş olduk. Yeni aktüel hafta sonu indiriminde görüşmek üzere.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 19 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 16 Kasım 2015 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar