Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 14 Nisan – 20 Nisan EFSANE Aktüel Kataloğu

A101 aktüel 14 Nisan 2018 fırsatlarında bu hafta pek çok indirim var. Yeni indirimlerin yer aldığı ve A101 kampanyalarının bulunduğu detaylara baktığımızda ilk olarak görüyoruz ki Pınar dana kangal fermente sucuk 225g sizlerle. Ancak bu ürünün diğer ürünlerden bir farkı var. Bu ürün 14 Nisan itibarıyla muhteşem bir fiyat ile geliyor. Ürün fiyat olarak 19,95 TL yerine 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere 9,95 TL’den satılıyor. Gerçekten muhteşem olan bu detaya daha yakından bakalım. Pınar markası ile gelen ürün için öncelikle Pınar’dan bahsetmek gerek… Ülkemizde kaliteli ürün denilince akla gelen önemli markalardan olan Pınar; klasik fermente sucuk ürününü sunuyor. Ürün fiyatı normal şartlar altında 19,95 TL ve buna özellikle dikkat etmek gerek… Şöyle ki; ürün 10 Tl ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere ki bu da kampanyaları ürünler hariç olmak üzere hesaplanıyor, indirime giriyor. A101 indirimlerinde bulunan fırsatların daha detaylısı ve daha teferruatlısı için tabi ki görseli de incelemelisiniz. Sonuç olarak 14 Nisan itibarıyla A101’e uğramak mutlaka ama mutlaka şart… Teşekkürler A101.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 19 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 13 Nisan 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar