Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel Perşembe 19 Temmuz Ürünlerinde Ev Tekstili Fırsatları

A101 aktuel, yine ve yeniden muhteşem ürünleri ile seviliyor. A101 market indirimlerinde bu hafta ilk olarak Marie Claire bayan desenli kaplı sütyen 11,95 TL fiyatı ile geliyor. Bu hafta indirimli ürünlerde ayrıca Marie Claire bayan yazlık likralı gecelik/şort takımı 17,95 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. A101 indirimlerinde Perşembe detayları çok seviliyor. En çok takip edilen listelerden biri haline gelen EV TEKSTİLİ listeleri de devam ediyor. Ancak bu hafta ayrıca Silk&Blue kız/erkek çocuk patik çorap 3’lü 3,95 TL fiyatı ile de dikkatlerden kaçmıyor. Sevilen ürün Fiskoslu jakarlı dertsiz masa örtüsü 19,95 TL fiyatı ile sizlerle olurken bir diğer kampanyalı üründe Kilim 80x150cm 11,50 TL olarak raflarda bulunuyor. Market indirimlerinde Kaymaz taban saçaklı halı 4m2 79,95 TL olarak ve Kaymaz taban saçaklı yolluk 80x300cm 49,95 TL olarak sunulmuş durumda sizlerle oluyor. A101 indirimli ürünleri ve kampanyalı listelerinde 12 Temmuz’dan sonra 19 Temmuz da çok seviliyor. Bu anlamda 19 Temmuz indirimleri için A101 marketi mutlaka görünüz… Yakında yeni fırsatlar ile incelemeler devam edecek, takipte kalınız.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 19 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 12 Temmuz 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

“A101 Aktüel Perşembe 19 Temmuz Ürünlerinde Ev Tekstili Fırsatları” için 1 Yorum

  1. ailem dedi ki:

    her ürün her mağazaya gelemiyor sanırım. :(

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar