Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Efsane İndirimler – 28 Temmuz 2018 & 3 Ağustos 2018

A101 aktüel ürünleri hafta sonunda 28 Temmuz ile 3 Ağustos tarihleri arasında TÜM SUCULARDA %15 indirim sunuyor. Bu harika kampanyayı yakından inceleyelim. Görselde görünen kadarıyla İkbal, Danet, Cumhuriyet Sucukları, CP, Şahin, Keskinoğlu, Torku ve Nimet sucukları %15 indirimli olarak geliyor. Ancak bir hususta dikkatleri çekmek lazım ki; kampanya 28 temmuz ile 3 ağustos tarihleri arasında geçerli olacak ve indirimli ürünlerin her birinden en fazla 2 adet satın alınabilecek. Ürün gerçekten çok uygun fiyatlı olacak. Cumartesi başlayan indirimler Cuma gününe dek sürecek. Tüm A101’lerde uygulanacak olan indirimler Türkiye’yi %15 daha uygun fiyatlı sucukla buluşturacak. 7000 marketi ile ülkemizin en büyük market zinciri olan A101’e yakışan fırsatlara tüm hızı ile devam ediyor… Siz de 28 Temmuz ile 3 Ağustos tarihleri arasında mutlaka indirimli sucuk fırsatından faydalanın. Yumurta ve sucuk ile süslenen görsel insanın karnını acıktıracak cinsten gerçekten… Tavsiyemiz %15 indirimli fiyat kaçmaz… 28’i itibarıyla herkes A101’e…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 2 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 26 Temmuz 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar