Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Kurban Bayramı 2018 Aktüel Kurbanlıklar

A101 aktüel 2018 yılı için KURBAN BAYRAMI özel fırsatlarını sunmaya devam ediyor. KURBANLIK A101’DEN ALINIR! Sloganlı sayfası ile sizlerle olan A101 kurbanlıklarda indirimli fiyat ve taksit avantajını sunmuş. Peşin fiyatına 4 taksit avantajına sahip olarak gelen kurbanlıklara yakından bakalım. Karaman koç 14-16kg (kemikli) 1045,00 TL olarak geliyor. Ayrıca diğer kurbanlıkta ise Dana (1/7) hisse 18-20kg (kemiksiz) 995,00 TL olarak belirlenmiş. Taksitli fiyatları da peşin fiyatı ile aynı olan kurbanlıklarda 4 taksit imkanı var. Bonus, Maximum veya World kart sahiplerine özel bu fırsat da kaçmaz. Kurbanlılar için “Helal Kesim” ve “Veteriner Hekim Kontrolü” etikleri de kullanan A101 “ISA TURKEY (ISA Denetim Belgelendirme ve Eğitim A.Ş.” ile de işini garantiye alıyor. Görselde dikkat çeken detaylara bakacak olursak fiyat ve kurbanlık için kg fiyat çok makul… Ayrıca derileri ve çeşitli bölgeleri için de THY’ye gönderilen kısım da var. Bu haftadan itibaren 2018 Kurban Bayramı için hazırlıklar başlıyor. Yeni indirimler ve fırsatlar sunmadan önce bu hafta Kurbanlık Sayfası ile başlayan A101 yine müşterisi ve takipçisini mutlu ediyor. Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 2 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 26 Temmuz 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

“A101 Kurban Bayramı 2018 Aktüel Kurbanlıklar” için 1 Yorum

  1. “ISA TURKEY (ISA Denetim Belgelendirme ve Eğitim A.Ş.” güncellemesi yapılmıştır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar