Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 2 Haziran Ramazan Gıda Aktüel Ürünleri

A101 aktüel 2 haziran 2016 dev fırsatlarında bu hafta Ramazan Ayı dolayısı ile muhteşem gıda ürünleri sizlerle oluyor. Özellikle Ramazan ayı içerisinde yapılan tatlı ve yemeklerin lezzeti bir başka olurken, A101'in yaptığı indirimler de bir başka oluyor. Süper indirimler ve fırsatların sunulduğu bu sayfalarda, Seyidoğlu fındıklı / fıstıklı tepsi helva 650gr ürünü adet fiyatı 10,95 TL'den alıcısnı bekliyor olacak. Seyidoğlu cevizli yazlık helva / cevizli sade helva adet fiyatı 8,95 TL'den sizlerle. Seyidoğlu kahvaltılık seti 155gr da 2,95 TL'den alıcısnı bekliyor olacak. A101 2 haziran fırsatlarında ayrıca Seyidoğlu tahin-pekmez 1250gr da 12,95 TL'den sunulmuş. a101 ayrıca 500gr küp şeker hediyeli olarak gelen  Lipton siyah çay 1 kg Yellow Label Tea ürününü de sizlere 19,95 TL'den sunuyor. Osmanlı şerbeti olmadan Ramazan geçer mi, Osmanlı şerbeti  de 2,95 TL'den alıcısını bekliyor olacak. Ayrıca basılı sayfalarda bazı farklı ürünler de anlatılmakta olup sizlere bu ürünleri başka bir sayfada detaylıca açıklayacağız. A101 2 Haziran aktüel ürünlerinin Ramazan Gıda konseptli ürünleri bitmedi, yeni sayfada bu ürünlerin detaylarını sunmaya devam edeceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 2 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 22 Mayıs 2016 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar