Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 4 Haziran – 5 Haziran Hafta Sonu Kaçığız Aktüel Ürünleri

A101 4 Haziran aktüel ürünler hafta sonu kataloğunun muhteşem ürünlerini getirmeye devam ediyor. Bu muhteşem ürünlerin neler olduğunu ve tüm detaylarını sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Tüm ağız bakım ürünlerinde indirimin kralını yapan A101 bu hafta herkesi mutlu edecek gibi görünüyor. “Tüm ağız bakım ürünlerinde %25 İNDİRİM!” sloganına sahip sayfada yok yok. Colgate 75ml diş macunu, Colgate 100ml çürüklere karşı koruma, Colgate diş fırçası 1+1 360 / Oral-B 5 Way, Signal 75ml siş macunu, Parodontax 50ml diş macunu çeşitleri, Sensodyne 10ml diş macunu çeşitleri, Signal diş fırçası beyazlatıcı sistem, Colgate zigzag 2+1 diş fırçası, Sensodyne Expert diş fırçası ve Denta 1+1 diş fırçası çeşitleri sizlerle. Bu ürünler için A101 katalogda fiyat vermezken yalnızca %25 indirimli olduğunu belirtmiş. 4 Haziran cumartesi etiketli olan bir başka ürün ise Fuse Tea yeşil çaylı mango papatya aromalı 1 litre içecek… Bu ürün 1,95 TL fiyatı ile sunulmakta. Mango, papatya ve yeşil çay olsa da içsek diyenlere müjde, sloganı ile sunulan ürün oldukça kulağa hoş geliyor. Son ürün ise Türkiye’de ve öncelikli olarak A101’de olan vanilyalı Coca-Cola… Vanilyalı kola olur mu demeyin, Coca-Cola Vanilya aromalı gazlı içecek 1 litre ürününe bayılacaksınız. Fiyatı da 1,95 TL olarak sunulmuş. Kaçırmayın, üzülürsünüz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 2 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 30 Mayıs 2016 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar