Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 2 Kasım Gıda ve Tüketim Aktüel Ürün Sayfası

A101 2 kasım 2017 Perşembe itibari ile önemli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Gıda ürünleri ve tüketim ürünlerinde iyi fiyatlar sunan market bu haftayı da boş geçmiyor. Yine adından söz ettiren A101; fırsat kelimesi ile özdeşleşen muhteşem işlere imza atıyor. Bu sayfayı sizlerle tanıyalım. İlk olarak İlhan Sarı organik sızma zeytinyağı 750ml ürünü A101 raflarında yerini alıyor. Bir sonrakin de Çatalkaya dana fermente kangal sucuk 400gr adlı ürüne yer veren market bu ürünler için süper indirimler sunmuşa benziyor. Ayrıca bu hafta Greenvillage organik bıdık yumurta 52gr ürünü, Findux bitter çikolatalı kakaolu fındık kreması 400gr ürününü de indirime alıyor. A101 2 Kasım indirimlerin de Pınar yarım yağlı süt 4x1lt ile devam eden market Muratbey tel peyniri 150gr ve yine aynı markaya ait olan Muratbey dilimli peynir çeşitleri 200gr ürünlerini de sizlerle buluşturuyor. A101 2 Kasım 2017 itibari ile sunmasını hedeflediği ürünleri bu şekilde belirtmiş biz de bu şekli ile indirimleri inceledik. 81 il 890 ilçede yer aldığını da katalogda belirten market 7000 market ile en yakın rakibini üzüyor gibi görünüyor. Tüketici ve fırsat sever olarak A101’i tebrik ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 2 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 27 Ekim 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar