Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel 2 Kasım Perşembe Market İndirim Fırsatları

A101 2 Kasım 2017 Perşembe günü aktüel fırsatlarında önemli indirimlere imza atıyor. Ürün çeşitliliği ve ürün kalitesine bir de uygun fiyat ekleyen market yine sosyal medyayı çalkalamaya devam ediyor. 2 Kasım’dan itibaren gelecek ve A101 tarafından satılması planlanan ürünleri inceleyeceğiz. İlk olarak bu hafta Gökçe granüllü içecek çeşitleri 350gr ürünü sizlerle oluyor. Diğer bir fırsatta Çerezya ayçekirdeği 400gr yer alıyor. Laserbon yumuşak şeker Jelly Bean oyuncaklı 25g ürünü de indirimli olarak gelirken Melodi böğürtlen kremalı dolgulu sütlü çikolata 25gr da sizlerle oluyor. A101’in açıkladığı diğer bir üründe Chupa Chupa XXL Trio lolipop şeker 29gr de sizlerle. Diğer fırsatlarda ise Papia parfümlü tuvalet kağıdı 32’li, Papia dekorlu kağıt havlu 12’li ürünleri haddinden güzel fiyatlar ile geliyor. Ek olarak Fest sıvı sabun 3,5kg, ABC parfümlü konsantre çamaşır yumuşatıcısı 1440ml da sizlerle. Muhteşem indirimlerine ABC ultra çamaşır suyu 4kg ile devam eden market son olarak ise Klorak fayans ve derz temizleyici 970ml sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 2 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 27 Ekim 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar