Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Hafta Sonu İkincisi İndirimli – 28 Ekim & 3 Kasım

A101 28 Ekim 2017 ile 3 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimli fırsatlarını yayınlamayı sürdürüyor. Bu haftanın A101 market indirimlerinde ikincisi %50 indirimli ürünler devam ediyor. Klasikleşen ve A101’lerde sıkça rast geldiğimiz bu indirim biçimini A101 yine oldukça iyi kullanmış. Stoklarla sınırlı olmak üzere hangi ürünler var inceleyelim. Bu ürünlerden 1 adet aldığınızda bir indirime rastlamıyorsunuz, ancak 2 adet aldığınızda almış olduğunuz 2. Ürün %50 indirimli oluyor. Görselde A101 ikili alımda geçerli fiyatını paylaşmış ve tekli satış fiyatını da paylaşmış Dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz. Oba Salatam bitkisel sıvı yağ 1lt ürünü geliyor. Diğer üründe Dr. Oetker Guseppe dondurulmuş karışık pizza 405 gr sizlerle. Bölgelere göre marka farklılığı gösteren üründe ise Yoğurt 1200gr/1250gr ürünü sizlerle. Bölgelere göre mu yoğurt ürünleri Torku/Yörsan/Pınar olarak satılıyor. Diğer fırsatta Olips mentol ve okaliptüs aromalı sert şeker 28gr sizlerle. Silk Blue bayan kaplı sütyen, Gilette Mach3 yedek tıraş bıçağı 2’li ve Soffio Bebek bakım örtüsü 10lu ürünleri de sayfada sunulmuş. A101’i indirimleri için yine kutluyoruz. Teşekkürler A101.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 2 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 27 Ekim 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar