A101 21 Aralık Tamir Bakım ve Oyuncak Aktüel Ürünleri

A101 21 Aralık aktüel fırsatlarını incelemeye devam ettiğimiz bu sayfada tamir % bakım fırsatları ve oyuncakların incelemesi ile sizlerleyiz. İlk olarak Attlas ECO 2500 4 zamanlı benzinli jeneratör sizlerle oluyor. Ürün hakkında detaylara baktığımızda max güç 2500kVa ve 6,5hp motor gücü olduğunu görüyoruz. Hava soğutmalı olan ürün 15 L yakıt deposuna sahip. Devre kesici şalteri de olan ürün otomatik voltaj düzenleyici içeren altarnatöre de sahip… Diğer fırsatta Attlas matkap-taşlama-akülü vidalama seti yer alıyor. Ürün içerisinde akülü vidalama+matkap+avuç taşlama yer alıyor. 3’lü set olarak satılıyor. Ürün detaylarına görselden bakmanızı öneririz. Bu hafta diğer bir üründe Attlas matkap uçları ve dübel seti sizlerle. 300 parça olan ürün oldukça uygun fiyatlı… Ayrıca Attlas silikon tabancası da sizlerle. Bu haftanın tamir bakım ürünlerinde son olarak 19” metal kilitli takım çantası yer almış. Oyuncaklara yakından bakalım. İlk arabam geliyor. Ayrıca Oyuncak eğitici kaplar geliyor. Kitaplar da var. Cep kitapları sunulmuş. Son üründe ise Oyuncak ahşap puzzle var. Ürünlere ait fiyatları görsellerden görebilirsiniz. A101 marketten edinilen bilgiler ışığında incelememizi yaptık.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Aralık 2017 tarihinde, A101 21 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...