Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 22 Mart LAV Aktüel Ürünleri İncelemesi

A101 22 Mart perşembe incelemelerinde sevilen markanın sevilen ürünleri var. Cam ürünler denilince akıllara gelen LAV bu hafta A101 ile uygun fiyatlı olarak sizlerle oluyor. Sosyal medyadan edinilen bilgiler ışığından bu hafta olan 22 martın incelmesini yapalım. İlk olarak LAV çay seti 12 parça market LAV şekerlik ile indirimlerine devam etmiş. Ayrıca LAV reçellik de sunarken LAV orta boy kavanoz da es geçilmemiş. Sosyal medyada çok konuşulan ve sevilen bir ürün olan LAV meşrubat bardağı 345cc ve LAV çerezlik 210cc de uygun fiyatı ile geliyor. LAV tatlı kase 285cc ve LAV kahvaltı tabağı da LAV sayfasında yerini almış. Bir diğer indirimde ise LAV kahve yanı su bardağı yer almış. Ayrıca bu hafta LAV kase, Yer sofrası, Pasta/börek kabı gibi LAV dışında olan ürünler de sayfada yerini almış. Bu ürünlerin devamında ise Çift renk katlanabilir süzgeç, Sinbo ızgara/tost makinesi ve Sinbo SHB-3147 blender seti de sizlerle buluşmuş. Unutmayın bu ürünler 22 mart itibari ile geliyor... Alışveriş listelerinizi ona göre hazırlayınız... Yine sosyal medyayı kasıp kavuran market A101 oluyor, teşekkürler indirimlerin efendisi...

Sponsorlu Bağlantılar

A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 6 Mart 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar