Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 24 Mayıs Aktüel Aldın Aldın İndirimleri

A101 24 Mayıs aktüel indirimlerini sundu. Bu hafta adeta muhteşem ürünler indirime girdi. A101 bu hafta fırsatlarında ilk olarak Toshiba 43L2863DAT 43” Full HD Smart LED Tv bulunuyor. Ayrıca Xiaomi Mi A1 64GB cep telefonu (Global versiyon) sunan market yeni indirimlerinde Aprilla AS-3004 şarjlı tıraş makinesi de sunmuş. Bu haftnanın Aldın Aldın kampanyalarında bakalım ne gibi indirimli ürünler var görelim. Toshiba 43L2863DAT 43” Full HD Smart LED Tv için WLAN built-in ve Smart TV özellikleri öne çıkıyor. Vestel servis güvencesine sahip olan üründe dahili HD uydu alıcısı bulunuyor. 3yıl garantisi olan ürün ücretsiz montaj olanağına da sahip… Diğer indirimli üründe Xiaomi Mi A1 64GB cep telefonu (Global versiyon) yer almış. Ürün için taksit seçeneği YOK. Ancak 2 yıl KVK garaNtisi var… Ülkemizin önemli servis noktalarından biri olan KVK bu ürün için servis güvencesi yani garanti vermiş. Ürün çok iyi kaçmaz… Son fırsatta da tıraş makinesi kaçmaz fiyatı ile sizlerle. Daha fazlasını görsellerden incelemenizi öneririz. İyi günler diler indirimleri incelemeye devam ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 24 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 17 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar