Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 25 Ocak Elektronik Aktüel Ürünleri Sayfası

A101 25 Ocak aktüel ürün indirimlerinde elektronik fırsatlar yüzleri güldürüyor. A101 indirimlerinde Aldın Aldın sloganlı sayfalarda yer alan indirimlere yakından bakalım. Öncelikle kur artışından kaynaklı olarak bildiğiniz gibi elektronik ürünlere zamlar yapıldı. Ancak görüyoruz ki A101 buna rağmen indirim ve fırsat dolu ürünler sunuyor ve fiyatları da yine çok iyi… Peki ne bu ürünler bakalım ve görelim. Samsung 55MU7350 55” UHD Smart Kavisli LED Tv bu ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ürün Samsung Türkiye garantisi ile 2 yıl korunuyor. 2017 model olan ürün 4K ultra HD ekrana sahip. UHD uydu alıcısı ürün içinde entegre olarak sunulmuş. 55’’ yani 139cm ekrana sahip ürün akıllı kumandaya sahip. Ekran aynalama, Smart TV, Kavizli ekrana sahip ürün adeta son model… Diğer fırsatlar ile devam edelim. Samsung Galaxy J320 cep telefonu geliyor. Ürünü bilmeyen yoktur… Bilmeyenler Google’dan rahatlıklar ürün bilgisi edinebilir. Ayrıca görselde A101’de ürün hakkında en önemli bilgileri vermiş. Ayrıca sayfada Hi-Level Micro SD kart 16GB, Hi-Level Smart çift girişli USB bellek 16GB ürünü de var. Bu hafta A101 yine muhteşem fırsatlar sunmuş. Teşekkür ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 25 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 19 Ocak 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar