Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 25 Ocak Fırsatları Gıda Ürünleri İndirimleri

A101 25 Ocak 2018 Perşembe itibari ile muhteşem ürünler sunuyor. A101 market indirimlerinde bu hafta ilk olarak Beşler dondurulmuş dana bonfile kg olarak uygun fiyata geliyor. Dondurulmuş ürünlerde ayrıca Beşler dondurulmuş dana kontrafile de sizlerle. Son dondurulmuş fırsata baktığımızda Beşler dondurulmuş dana antrikot da markette yerini alıyor. Aldın Aldın sloganlı sayfalarda “Beşler” ürünlerini inceledikten sonra şimdi sizlerle diğer ürünlere değinelim. İlk olarak Yörsan yarım yağlı yoğurt 1500g sizlerle. Bir başka fırsatta Karlıdağ mutfak terayağı 950g/İskender tereyağı 850g yer alıyor. Bu hafta 25 Ocak itibarıyla Ahir tam yağlı taze beyaz peynir 750g da sizlerle. 7000 marketi ile ülke genelinde faaliyetine devam eden A101 ayrıca Seyidoğlu reçel çeşitleri 380g ürünü de sunuyor. Milkten labne 500g 6,50 TL olarak geliyor. Bu hafta Uno dondurulmuş simit 4’lü 400g ürünü de sizlerle oluyor. Son olarak ise Melis pancar turşusu 680g ürünü raflarda yerini alıyor. A101 market indirimlerini inceledik. 25 ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olan ürünlere değindik. Bu ürünlerin stoklarla sınırlı olmasına da dikkat etmekte fayda var. Keyifli alışverişleriniz olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 25 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 19 Ocak 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar