Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 25 Ocak SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi Geliyor

A101 25 Ocak 2018 aktüel ürünlerinde çok sevilen ve çok istene bir ürün daha var. Bu hafta markete gelmese de siparişle sizin olması muhtemel güzel bir ürün geliyor… A101 25 Ocak itibari ile SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi sunuyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum avantajı ile gelen ürün A++ enerji sınıfına sahip. Geçen haftalarda bu ürünü sunan A101; müşteri memnuniyetinden mutlu oldu ki yine aynı ürünle geliyor. Kuşkusuz fiyat konusunda çok iyi olan ürün hem büyük hem A++ enerjili hem garantili hem de uygun fiyatlı… DAHA ne olsun ki; 7 kg yıkama, 1000 devir, 2 yıl Vestel servis güvenceli olan ürün kaçmaz. Günlük 60 derce / 60 dakika modu; çocuk kilidi; 15 programlı; 15 dk hızlı yıkama ayarlı; ön yıkama özellikli; LED göstergeli ve zaman ertelemeli ürün üstüne üstelik kredi kartına da taksit olanağı sunuyor. A101’e 25 Ocak itibari ile gidip ürünü sipariş veriyorsunuz A101 ürünün fişini kesiyor size veriyor ve 7 iş günü içinde Vestel servis güvencesi ile ürün ücretsiz olarak evinize gelip kurulumu yapılıyor. Daha ne olsun ki… Üstelik tüm bunlar 699,00 TL. Gerçekten A101’e kocaman bir teşekkür daha…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 25 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 19 Ocak 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar