Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 26 Ekim Aktüel Gıda Ürün Fırsatları

A101 26 ekim aktüel ürünleri muhteşem fırsatlarında Marmarabirlik siyah zeytin 1400gr ürünü geliyor. Bu haftanın gıda indirimleri oldukça iyi. Diğer üründe Torku Light süt 4x1lt olarak sunulmuş. Diğer üründe ise Galie biberiye turşusu 3kg sizlerle oluyor. Ayrıca A101 market gıda ürünleri indirimleri sayfasında Eti Pastamia sütlü ballı ve cevizli pasta 265gr ürününü de sunmuş. Bu hafta A101 market indirimlerinde Sam dondurulmuş künefe 135gr de sizlerle. Devam edecek olursak; Sarelle Duo çikolatalı fındık kremalı gofret 4x33gr de sizlerle. Ayrıca Sarelle çikolatalı fındıklı gofret 4x33gr olarak sunulmuş. Bu hafta Malatya Pazarı kuru meyve Special bar 100gr da sizlerle. Devamında Nestle Damak Gece Antep fıstıklı bitter çikolata 40gr ürünü de indirime girmiş. Ayrıca Nestle 1927 sütlü/bitter baton çikolata 40gr leziz ürünü de indirimde iken ayrıca ve son olarak sayfa için Nestle Classic fındıklı beyaz çikolata 80gr sunulmuş. Beyaz çikolata sevenlerin kaçırmaması gereken güzel bir indirim demek hata olmaz. Devam edelim ve A101.com.tr’Den edinilen bilgiler ışığında fırsatlara göz atalım.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 20 Ekim 2017 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar