Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 21 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 aktüel 21 Nisan 2018 hafta sonu indirimlerinde bulunan yeni fırsatlara yakından bakmanın vakti geldi. A101 21 Nisan hafta sonu aktüel ürünlerinde bulunan ürünleri tek tek inceledik. İlk olarak Yörsan ev tipi yoğurt ürününde muhteşem bir indirime tanık olduk. Yeneray / Kombinet dondurulmuş köfte çeşitleri 450g ürünü sizlerle oluyor. Bir diğer indirimli üründe ise bu hafta Öncü domates salçası 1650g görünüyor. Ayrıca %12 indirimi ile Milkten tereyağı 1 kg ürünü de sunulmuş. Bir diğer indirimde Toffiee karamelli sütlü fındıklı sütlü çikolata 125g sunan market; Marmarabirlik kuru sele zeytin 400g ürünü için de %20 indirim belirtmiş ve muhteşem fiyatı ile şaşırtmış. Devamında Çerezos süt mısır aromalı mısır çerezi 110g ürünü ile gelen markette Dooy ananas aromalı içecek 1 litre de sizlerle olurken Paket mantar özel fiyat (21-22 nisan) ile ve Sivri biber özel fiyat (21-22 nisan) de sunulmuş. Bu bahsi geçen iki ürün için 21 Nisan – 22 Nisan tarihlerine dikkat etmekte fayda var… Ayrıca bu hafta Vernel konsantre çamaşır yumuşatıcı çeşitleri 1440g da gelirken son olarak Silk&Blue bayan dantelli slip 3lü sizlerle oluyor. Bu haftalık 21 Nisan bu şekilde…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 26 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 20 Nisan 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar